Faculty

Name
Campus     Room     Ext     E-mail

Terry Bridges

KLO C173 4484 tbridges@okanagan.bc.ca

Kevin Douglas

KLO C277 4268 kdouglas@okanagan.bc.ca  

Brian May

SA SA116 8212 bmay@okanagan.bc.ca

Chris Melin

SA
KAL
SA211
D316A
8218
2238
cmelin@okanagan.bc.ca
 
Greg Mohammed

KLO Portable 1 4748 gmohammed@okanagan.bc.ca
 
Nicole Prent

KAL
KLO
C331
Portable 1 
2228 nprent@okanagan.bc.ca

Ryan Ransom

PEN
KLO
PE012
C277
3273 rransom@okanagan.bc.ca

Lindsey Reinholz

KLO C345 4179 lreinholz@okanagan.bc.ca

Robert Stutz (Chair)

KLO
PEN
Portable 1
PE011
3318

rstutz@okanagan.bc.ca

 
James Tracy

KLO A-129 4425 jtracy@okanagan.bc.ca
bio hira mavi su enginar macunu isveç şurubu diyeti spin mop tablet eskina baligi tasi epimedyumlu macun gümüş suyu dr piton no white hair glucogen borev bulaşık makinesi deterjanı