ankara escort
pendik escort
huluhub.com
tekirdag escort kirikkale escort
izmir escort
kadikoy escort
asyabahis deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler bedava bahis casino siteleri bahis siteleri hermesbet
escort antalya
deneme bonusu veren siteler
antep escort escort bayan
mobil onay

Faculty & Staff

David Williams - Chair
Office: C209
Phone: 250-762-5445 local 4804
Email: dwilliams@okanagan.bc.ca

Kevin Bradshaw
Office: C200
Phone: 250-762-5445 local 4375
Email: kbradshaw@okanagan.bc.ca

Randy Brown
Office: C219
Phone: 250-762-5445 local 4373
Email: rbrown@okanagan.bc.ca

Garfield De'Pluzer
Office: C330B
Phone: 250-762-5445 local 4425
Email: GDePluzer@okanagan.bc.ca

Scott Fazackerley

Office: C234B
Phone: 250-762-5445 local 4376
Email: sfazackerley@okanagan.bc.ca

Mingbo Niu
Office: B233
Phone: 250-762-5445 local 4203
Email: mniu@okanagan.bc.ca

Nathaniel Nolt - Lab Tech
Office: C330B
Phone: 250-762-5445 local 4377
Email: nnolt@okanagan.bc.ca

Nadir Ould-Khessal
Office: C205
Phone: 250-762-5445 local 4696
Email: nkhessal@okanagan.bc.ca