Final Exam Schedule by Date Kelowna - Fall 2017

Updated November 2, 2017
Any changes to the schedule are in RED text

Please read the exam schedule carefully. Check to ensure that you have noted the correct course and section number for each course in which you are enrolled. Note that not all sections of the same course are scheduled at the same time.

You should be familiar with the provisions in the Okanagan College calendar,  which states, in part, that "students are expected to write final examinations at the scheduled times and dates". For full details please click here

If you have two exams scheduled at the same time or three exams scheduled within a 24 hour period (3 in a row) or insufficient travel time between centres for the purpose of writing a final exam please complete a Final Exam Change of Time form available at all Dean and centre offices or on-line to download a form click here

NOTE: All forms are to be submitted to the appropriate Deans office for approval.

To download a PDF of the Exam Schedule by Date click here. For the Exam Schedule by Course click here

In the event of an exam being assigned to more than one classroom, students will write their exam in either classroom (as soon as one room is filled, students will be redirected to the other room)

Course Section Professor Day Date Time Room
AVIA112 001 STAFF Thursday Dec 7 9:00-12:00 SIFC
BIOL260 001 Bockhold Kathy Thursday Dec 7 9:00-12:00 B113
BUAD296 001 McGillivray Drew Thursday Dec 7 9:00-12:00 E207/E208
BUAD296 002 Warner Dean Thursday Dec 7 9:00-12:00 C272
BUAD336 001 Baldwin Blair Thursday Dec 7 9:00-12:00 E302/E303
BUAD369 001 Matthews Karen Thursday Dec 7 9:00-12:00 B112
CIEN136 001 Scherer Robert Thursday Dec 7 9:00-12:00 H115
CIEN248 001 Scherer Robert Thursday Dec 7 9:00-12:00 H115
COSC109 001 Hatami Ali Thursday Dec 7 9:00-12:00 E308/E309/E310
COSC109 002 Kennedy Alan Thursday Dec 7 9:00-12:00 E308/E309/E310
GEOG128 001 Bunclark Stephanie Thursday Dec 7 9:00-12:00 E103
GEOG272 001 Day Terence Thursday Dec 7 9:00-12:00 C130
GERM111 001 Birker Franziska Thursday Dec 7 9:00-12:00 B131
GERM211 001 Birker Franziska Thursday Dec 7 9:00-12:00 B131
MATH128 001 Shayer Leslie Thursday Dec 7 9:00-12:00 E402/E403
MECH139 001 Marte Reginald Thursday Dec 7 9:00-12:00 E213
MECH244 001 Bergen Alvin Thursday Dec 7 9:00-12:00 C234/C240
WET_227 001 Carey Frank Thursday Dec 7 9:00-12:00 E402/E403
COSC360 001 Warren Deb Thursday Dec 7 9:00-16:00 C368
ANTH111 001 Amaron Beryl Thursday Dec 7 13:00-16:00 E402/E403
AVIA212 001 STAFF Thursday Dec 7 13:00-16:00 SIFC
BUAD308 001 Vidaillac Sylvie Thursday Dec 7 13:00-16:00 E310
BUAD350 001 Watson Steven Thursday Dec 7 13:00-16:00 H115
BUAD491 001 Cartier Lee Thursday Dec 7 13:00-16:00 E401
BUAD491 002 Sparling Lynn Thursday Dec 7 13:00-16:00 E401
ENGL206 001 Lanaway Jeremy Thursday Dec 7 13:00-16:00 E207
FREN211 001 Bertner Barbara Thursday Dec 7 13:00-16:00 C130
NRSU112 001 Hawes Carolyn Thursday Dec 7 13:00-16:00 E212
NTEN207 001 Light Ron Thursday Dec 7 13:00-16:00 C326/C330
PHIL111 002 Pugsley John Thursday Dec 7 13:00-15:00 E308
SOCI217 001 Li Xiaoping Thursday Dec 7 13:00-16:00 C276
ENGL100 001 Lanaway Jeremy Thursday Dec 7 18:00-21:00 B112/B129
ENGL100 005 Lanaway Jeremy Thursday Dec 7 18:00-21:00 B112/B129
MATH114 001 Schaad Jason Thursday Dec 7 18:00-21:00 E207/E208/E213
MATH114 002 Heard Scott Thursday Dec 7 18:00-21:00 B113/B131
MATH114 003 Strohm Shaun Thursday Dec 7 18:00-21:00 C272/C276
MATH114 004 Brown Stephen Thursday Dec 7 18:00-21:00 H115
MATH114 005 Lee Paul Thursday Dec 7 18:00-21:00 E103
MATH114 006 Brown Stephen Thursday Dec 7 18:00-21:00 H115
MATH114 007 Schaad Jason Thursday Dec 7 18:00-21:00 E207/E208/E213
MATH114 008 Hurtubise Claude Thursday Dec 7 18:00-21:00 C234/C240
AVIA113 001 STAFF Friday Dec 8 9:00-12:00 SIFC
BIOL228 001 Bockhold Kathy Friday Dec 8 9:00-12:00 E213
BUAD283 001 Cole Aidan Friday Dec 8 9:00-12:00 C278
BUAD283 002 Coulthard Glen Friday Dec 8 9:00-12:00 C288
CIEN133 001 Langedyk Kenneth Friday Dec 8 9:00-12:00 H115
CIEN246 001 Guenther Thomas Friday Dec 8 9:00-12:00 H115
ECON271 001 Islam Tazul Friday Dec 8 9:00-12:00 E207
ELEN136 001 Niu Michael Friday Dec 8 9:00-12:00 C314
ELEN215 001 Williams David Friday Dec 8 9:00-12:00 C304
HIST115 001 Wood James Friday Dec 8 9:00-12:00 E303
MATH120 001 Shayer Leslie Friday Dec 8 9:00-12:00 C272
MATH120 002 Tomoda Satoshi Friday Dec 8 9:00-12:00 C272
MATH139 001 Strohm Shaun Friday Dec 8 9:00-12:00 E402/E403
MATH139 002 Shayer Leslie Friday Dec 8 9:00-12:00 C272
MECH131 001 Neykov Vlado Friday Dec 8 9:00-12:00 C184
NRSU226 001 Williams Camilla Friday Dec 8 9:00-12:00 E212
WET_112 001 Teasdale David Friday Dec 8 9:00-12:00 E103
WET_222 001 MacMillan Allison Friday Dec 8 9:00-12:00 E103
AVIA213 001 STAFF Friday Dec 8 13:00-16:00 SIFC
BUAD208 001 Johnson Shelley Friday Dec 8 13:00-16:00 C272/C276
BUAD208 002 McGillivray Drew Friday Dec 8 13:00-16:00 E207/E208/E213
BUAD208 003 Johnson Shelley Friday Dec 8 13:00-16:00 C272/C276
BUAD208 004 McGillivray Drew Friday Dec 8 13:00-16:00 E207/E208/E213
BUAD208 005 Ryan Robert Friday Dec 8 13:00-16:00 B129/B131
BUAD248 001 Fitzgerald Cathy Friday Dec 8 13:00-16:00 E310
BUAD297 001 Rubadeau Devin Friday Dec 8 13:00-16:00 E103
COSC219 001 Sediako Olga Friday Dec 8 13:00-16:00 C278/C288
EESC212 001 Ellis Chad Friday Dec 8 13:00-16:00 C130
ELEN136 002 Niu Michael Friday Dec 8 13:00-16:00 C314
GEOG212 001 Ellis Chad Friday Dec 8 13:00-16:00 C130
MATH112 001 Corbett Norman Friday Dec 8 13:00-16:00 E302/E303
MATH112 002 Strohm Shaun Friday Dec 8 13:00-16:00 H115
MATH112 003 Schaad Jason Friday Dec 8 13:00-16:00 C234/C240
MATH112 004 Heard Scott Friday Dec 8 13:00-16:00 E402/E403
MECH131 002 Neykov Vlado Friday Dec 8 13:00-16:00 C286
NTEN117 001 Light Ron Friday Dec 8 13:00-16:00 C326/C330
BIOL275 001 Radomske Erin Saturday Dec 9 9:30-12:30 C234/C240
BUAD209 001 Baldwin Blair Saturday Dec 9 9:30-12:30 E308/E309/E310
BUAD209 002 Baldwin Blair Saturday Dec 9 9:30-12:30 E308/E309/E310
BUAD209 003 Anderson Douglas Saturday Dec 9 9:30-12:30 C272/C276
CIEN139 001 Stewart Terrence Saturday Dec 9 9:30-12:30 H115
CIEN245 001 Kenny John Saturday Dec 9 9:30-12:30 H115
ECON115 001 Islam Tazul Saturday Dec 9 9:30-12:30 B103/B113/B129/B131
ECON115 003 Islam Tazul Saturday Dec 9 9:30-12:30 B103/B113/B129/B131
MATH137 001 Corbett Norman Saturday Dec 9 9:30-12:30 B215/B221
MECH133 001 Neykov Vlado Saturday Dec 9 9:30-12:30 E402/E403
NTEN219 001 Chen Terry Saturday Dec 9 9:30-12:30 C326
WET_115 001 Carey Frank Saturday Dec 9 9:30-12:30 C234/C240
BUAD220 001 Whyte Lincoln Saturday Dec 9 13:30-16:30 E207
BUAD425 001 Cartier Lee Saturday Dec 9 13:30-16:30 C234/C240
BUAD425 002 Cartier Lee Saturday Dec 9 13:30-16:30 C234/C240
CHEM212 001 Lermer Leonard Saturday Dec 9 13:30-16:30 E308/E309
COSC236 001 Warren Deb Saturday Dec 9 13:30-16:30 E213
EESC111 001 Zang Weisheng Saturday Dec 9 13:30-16:30 C368
MATH127 001 Tomoda Satoshi Saturday Dec 9 13:30-16:30 C272
MATH257 001 Corbett Norman Saturday Dec 9 13:30-16:30 E303
MECH243 001 Cameron Iain Saturday Dec 9 13:30-16:30 E310
POLI101 001 Elmose Linda Saturday Dec 9 13:30-16:30 B113/B129
SOCI111 003 Ikebuchi Shelly Saturday Dec 9 13:30-16:30 H115
WET_226 001 Teasdale David Saturday Dec 9 13:30-16:30 E302
BIOL111 001 Donovan Dale Monday Dec 11 9:00-12:00 E308/E309/E310
BIOL111 002 Sakakibara Stacey Monday Dec 11 9:00-12:00 E309/E310
BIOL111 003 Donovan Dale Monday Dec 11 9:00-12:00 E308/E309/E310
BUAD340 001 Johnson Shelley Monday Dec 11 9:00-12:00 C272
BUAD340 002 Fenwick Stacey Monday Dec 11 9:00-12:00 C272
BUAD340 003 Sparling Lynn Monday Dec 11 9:00-12:00 C234
CHEM118 001 Kenefick Sandra Monday Dec 11 9:00-12:00 E103
CIEN134 001 Kenny John Monday Dec 11 9:00-12:00 H115
CIEN244 001 Guenther Thomas Monday Dec 11 9:00-12:00 H115
ELEN116 001 Lang Dan Monday Dec 11 9:00-12:00 C304/C314
MECH134 001 Cameron Iain Monday Dec 11 9:00-12:00 E207/E208
BIOL112 001 Campbell Bruce Monday Dec 11 13:00-16:00 B103/B113/B131
BIOL112 002 Campbell Bruce Monday Dec 11 13:00-16:00 B103/B113/B131
BIOL131 001 Urmi Nusrat Monday Dec 11 13:00-16:00 B103/B129
BIOL131 002 Urquhart Joel Monday Dec 11 13:00-16:00 B113/B129/B131
BIOL131 003 Urquhart Joel Monday Dec 11 13:00-16:00 B113/B129/B131
BIOL279 001 Rosenberg Sandra Monday Dec 11 13:00-16:00 C276
BUAD195 001 Hazen Michael Monday Dec 11 13:00-16:00 E302/E303
BUAD195 002 Sanderson Todd Monday Dec 11 13:00-16:00 E308/E309/E310
BUAD195 003 Sanderson Todd Monday Dec 11 13:00-16:00 E308/E309/E310
BUAD330 001 Cram David Monday Dec 11 13:00-16:00 E207/E208
COSC222 001 Boehm Arthur Monday Dec 11 13:00-16:00 H115/H116
COSC416 001 Hatami Ali Monday Dec 11 13:00-16:00 E213
ELEN216 001 Lang Dan Monday Dec 11 13:00-16:00 C314
MATH201 001 Hobart Joe Monday Dec 11 13:00-16:00 E402
MECH249 001 Bergen Alvin Monday Dec 11 13:00-16:00 E103
NRSU210 001 Dhatt Gurpreet Monday Dec 11 13:00-16:00 E212
NTEN221 001 Berg Troy Monday Dec 11 13:00-16:00 C326
BUAD201 001 Vidaillac Sylvie Monday Dec 11 18:00-21:00 E103
BUAD344 001 Rice Alan Monday Dec 11 18:00-21:00 C288
ENGL100 003 Mash Cole Monday Dec 11 18:00-21:00 E207
SOCI111 001 Li Xiaoping Monday Dec 11 18:00-21:00 E213
AVIA114 001 STAFF Tuesday Dec 12 9:00-12:00 SIFC
BUAD121 001 Matthews Karen Tuesday Dec 12 9:00-12:00 E207
CIEN242 001 Meier Doug Tuesday Dec 12 9:00-12:00 E208
COSC115 001 Nastos Jim Tuesday Dec 12 9:00-12:00 E212
GEOG210 001 Bunclark Stephanie Tuesday Dec 12 9:00-12:00 E213
NTEN112 001 Sediako Olga Tuesday Dec 12 9:00-12:00 C326/C330
WET_111 001 MacMillan Allison Tuesday Dec 12 9:00-12:00 H115
ANTH215 001 Mallory Leanne Tuesday Dec 12 13:00-16:00 E302
ASTR110 001 Douglas Kevin Tuesday Dec 12 13:00-16:00 E103
ASTR111 001 Douglas Kevin Tuesday Dec 12 13:00-16:00 E103
ASTR112 001 Douglas Kevin Tuesday Dec 12 13:00-16:00 E103
AVIA214 001 STAFF Tuesday Dec 12 13:00-16:00 SIFC
BUAD315 001 Wheeler Roger Tuesday Dec 12 13:00-16:00 C278/C288
BUAD315 002 Conyette Michael Tuesday Dec 12 13:00-16:00 C278/C288
BUAD315 003 Watson Steven Tuesday Dec 12 13:00-16:00 C278/C288
COSC404 001 Kennedy Alan Tuesday Dec 12 13:00-16:00 E301
ENGL100 006 Johnston Sasha Tuesday Dec 12 13:00-16:00 H115
ENGL100 008 Johnston Sasha Tuesday Dec 12 13:00-16:00 H115
ENGL100 010 Johnston Sasha Tuesday Dec 12 13:00-16:00 H115
NTEN218 001 De'Pluzer Garfield Tuesday Dec 12 13:00-16:00 C326/C330
BIOL203 001 Mansiere Sharon Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E302
BUAD262 001 Wheeler Roger Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E308/E309/E310
BUAD262 002 Rempel Kerry Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E308/E309/E310
BUAD262 003 Creelman Wendy Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E402/E403
BUAD262 004 Clemson Sheridan Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E207/E208/E213
BUAD262 005 Schryburt Patrick Tuesday Dec 12 18:00-21:00 H115
BUAD374 001 Groves Robert Tuesday Dec 12 18:00-21:00 C272
BUAD461 001 Warner Dean Tuesday Dec 12 18:00-21:00 B103
ENGL151 001 Johnston Sean Tuesday Dec 12 18:00-21:00 B113/B129/131
ENGL151 002 Johnston Sean Tuesday Dec 12 18:00-21:00 B113/B129/131
GEOG121 001 Zang Weisheng Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E303
HIST206 001 Hisdal Howard Tuesday Dec 12 18:00-21:00 E107
BUAD264 001 Banham Daniel Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E213
BUAD264 002 Newton Randy Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E308/E309/E310
BUAD264 003 Ryan Robert Wednesday Dec 13 9:00-12:00 H115
BUAD264 004 Alejandre Rocio Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E302/E303
BUAD264 005 Banham Daniel Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E213
BUAD264 006 Newton Randy Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E308/E309/E310
CIEN241 001 Meier Doug Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E207/E208
ELEN132 001 Nolt Nathaniel Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E103
ELEN256 001 Brown Randy Wednesday Dec 13 9:00-12:00 C130
MATH113 001 Heard Scott Wednesday Dec 13 9:00-12:00 E402/E403
MATH135 001 Gustafsson Emelie Wednesday Dec 13 9:00-12:00 C272
NRSU229 001 Williams Camilla Wednesday Dec 13 9:00-12:00 C288
NTEN111 001 De'Pluzer Garfield Wednesday Dec 13 9:00-12:00 C326/C330
POLI112 001 Warner Rosalind Wednesday Dec 13 9:00-12:00 C240
BUAD339 002 Cram David Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E402/E403
BUAD351 001 Rice Alan Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E302
BUAD365 001 Hetherington Laura Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E207/E208/E213
BUAD365 002 Hetherington Laura Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E207/E208/E213
BUAD466 001 Alejandre Rocio Wednesday Dec 13 13:00-16:00 C368
COSC111 001 Chidlow Kenneth Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E308/E309/E310
COSC111 002 Chidlow Kenneth Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E308/E309/E310
COSC111 003 Nastos Jim Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E103
EESC222 001 Burge Leif Wednesday Dec 13 13:00-16:00 C272
MECH247 001 DeWitt Quincy Wednesday Dec 13 13:00-16:00 C278
PHIL222 001 Howes Bruce Wednesday Dec 13 13:00-16:00 E303
SOCI111 005 Ikebuchi Shelly Wednesday Dec 13 13:00-16:00 H115
BUAD116 001 Rubadeau Devin Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E207
BUAD116 002 Fenwick Stacey Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E213
BUAD116 003 Orwick Michael Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E302
BUAD116 004 Rice Alan Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E308
BUAD333 001 Wright Robert Wednesday Dec 13 18:00-21:00 C288
BUAD333 002 Wright Robert Wednesday Dec 13 18:00-21:00 C288
BUAD390 001 Whyte Lincoln Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E303
HIST110 001 Hisdal Howard Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E310
PSYC230 001 Zack Martin Wednesday Dec 13 18:00-21:00 E309
SOCI111 002 Ikebuchi Shelly Wednesday Dec 13 18:00-21:00 H115
SOCI111 004 Li Xiaoping Wednesday Dec 13 18:00-21:00 H116
BUAD263 001 Newton Randy Thursday Dec 14 9:00-12:00 E302/E303
BUAD263 002 Fontenla Adrian Thursday Dec 14 9:00-12:00 E207/E208
BUAD263 003 Fontenla Adrian Thursday Dec 14 9:00-12:00 E207/E208
BUAD298 001 Nelson Pam Thursday Dec 14 9:00-12:00 H115
BUAD379 001 Wheeler Roger Thursday Dec 14 9:00-12:00 E308
CHEM112 001 Korcok Jasmine Thursday Dec 14 9:00-12:00 B112/B113/B129
CHEM112 002 Korcok Jasmine Thursday Dec 14 9:00-12:00 B112/B113/B129
NRSU201 001 Karlstrom Monique Thursday Dec 14 9:00-12:00 E212
ASTR220 001 Ransom Ryan Thursday Dec 14 13:00-16:00 C130
BUAD111 001 Hetherington Laura Thursday Dec 14 13:00-16:00 H115
BUAD111 002 Warner Dean Thursday Dec 14 13:00-16:00 E207/E208/E213/E302/E303/308/309/310/E402/E403
BUAD111 003 Hazen Michael Thursday Dec 14 13:00-16:00 E207/E208/E213/E302/E303/308/309/310/E402/E403
BUAD111 004 Hazen Michael Thursday Dec 14 13:00-16:00 E207/E208/E213/E302/E303/308/309/310/E402/E403
BUAD111 005 Hazen Michael Thursday Dec 14 13:00-16:00 E207/E208/E213/E302/E303/308/309/310/E402/E403
BUAD111 006 Warner Dean Thursday Dec 14 13:00-16:00 E207/E208/E213/E302/E303/308/309/310/E402/E403
BUAD111 007 Newton Randy Thursday Dec 14 13:00-16:00 C234/C240
BUAD111 008 Sanderson Todd Thursday Dec 14 13:00-16:00 C272/C276
BUAD111 009 Banham Daniel Thursday Dec 14 13:00-16:00 B103/B112
BUAD363 001 Knoll Mary Ann Thursday Dec 14 13:00-16:00 B113/B129/B131
BUAD363 002 Knoll Mary Ann Thursday Dec 14 13:00-16:00 B113/B129/B131
NTEN211 001 Fretz Nolan Thursday Dec 14 13:00-16:00 C326/C330
ANTH121 001 Paterson Judy Thursday Dec 14 18:00-21:00 C234/C240
BIOL251 001 Donovan Dale Thursday Dec 14 18:00-21:00 E208
BUAD246 001 Sawatzky Roberta Thursday Dec 14 18:00-21:00 E302/E303
BUAD331 001 Wright Robert Thursday Dec 14 18:00-21:00 C278
BUAD331 002 Rubadeau Devin Thursday Dec 14 18:00-21:00 C288
CHEM111 001 Massey Roberta Thursday Dec 14 18:00-21:00 H115
CHEM111 002 Davie Kerry Thursday Dec 14 18:00-21:00 E308
CHEM111 003 ter Wolbeek Jessica Thursday Dec 14 18:00-21:00 E309
CHEM221 001 Massey Roberta Thursday Dec 14 18:00-21:00 H115
BIOL211 001 Sakakibara Stacey Friday Dec 15 9:00-12:00 C130
BUAD123 001 Vidaillac Sylvie Friday Dec 15 9:00-12:00 E207/E208
BUAD123 002 Groves Robert Friday Dec 15 9:00-12:00 H115
BUAD123 003 Overland Scott Friday Dec 15 9:00-12:00 C234/C240
BUAD123 004 Sawatzky Roberta Friday Dec 15 9:00-12:00 E308/E309/E310
BUAD123 005 Vidaillac Sylvie Friday Dec 15 9:00-12:00 E208
BUAD123 006 Schryburt Patrick Friday Dec 15 9:00-12:00 E402/E403
BUAD123 007 Sawatzky Roberta Friday Dec 15 9:00-12:00 E308/E309/E310
BUAD123 008 Bhardwaj Rishi Friday Dec 15 9:00-12:00 B112/B113
BUAD273 001 Ryan Robert Friday Dec 15 9:00-12:00 C368
ELEN130 001 Fazackerley Scott Friday Dec 15 9:00-12:00 E103
FREN105 001 Birker Franziska Friday Dec 15 9:00-12:00 E302
FREN105 002 Birker Franziska Friday Dec 15 9:00-12:00 E302
GSWS100 001 McKinnon Ann Marie Friday Dec 15 9:00-12:00 B129
GSWS100 002 Bowman Norah Friday Dec 15 9:00-12:00 C272
GSWS100 003 McKinnon Ann Marie Friday Dec 15 9:00-12:00 B131
GSWS100 004 Bowman Norah Friday Dec 15 9:00-12:00 C272
GSWS269 001 Ikebuchi Shelly Friday Dec 15 9:00-12:00 B129
MECH136 001 DeWitt Quincy Friday Dec 15 9:00-12:00 E303
NTEN113 001 Hudson Patrick Friday Dec 15 9:00-12:00 C326/C330
PHYS125 001 Reinholz Lindsey Friday Dec 15 9:00-12:00 E213
SOCI269 001 Ikebuchi Shelly Friday Dec 15 9:00-12:00 B131
ANTH245 001 Mallory Leanne Friday Dec 15 13:00-16:00 E303
BUAD230 001 Allen Dan Friday Dec 15 13:00-16:00 C234/C240
BUAD230 002 Allen Dan Friday Dec 15 13:00-16:00 C272/C276
BUAD356 001 Watson Steven Friday Dec 15 13:00-16:00 E103
ELEN246 001 Brown Randy Friday Dec 15 13:00-16:00 H115
MATH212 001 Hurtubise Claude Friday Dec 15 13:00-16:00 E310
MATH212 002 Hobart Joe Friday Dec 15 13:00-16:00 E309
NTEN217 001 Berg Troy Friday Dec 15 13:00-16:00 C330
BUAD289 001 Cram David Saturday Dec 16 9:30-12:30 C272
CHEM226 001 Kenefick Sandra Saturday Dec 16 9:30-12:30 E103
COSC304 001 Kennedy Alan Saturday Dec 16 9:30-12:30 H115
MATH111 001 Tomoda Satoshi Saturday Dec 16 9:30-12:30 B129/B131
PHIL350 001 Howes Bruce Saturday Dec 16 9:30-12:30 E302/E303/E308
PHYS111 001 Stutz Robert Saturday Dec 16 9:30-12:30 E207
PHYS111 002 Prent Nicole Saturday Dec 16 9:30-12:30 E213
PHYS112 001 Reinholz Lindsey Saturday Dec 16 9:30-12:30 E310
PHYS112 002 Bridges Terry Saturday Dec 16 9:30-12:30 E309
ANTH170 001 Mallory Leanne Saturday Dec 16 13:30-16:30 E207
BUAD345 001 Orwick Michael Saturday Dec 16 13:30-16:30 E208
BUAD345 002 Ziebarth Mark Saturday Dec 16 13:30-16:30 H115
COSC118 001 Foss Sarah Saturday Dec 16 13:30-16:30 E308/E309/E310
COSC118 002 Foss Sarah Saturday Dec 16 13:30-16:30 E308/E309/E310
GEOG111 001 Day Terence Saturday Dec 16 13:30-16:30 E302
PHIL111 001 Boutillier David Saturday Dec 16 13:30-16:30 C234
STAT121 001 Brown Stephen Saturday Dec 16 13:30-16:30 E303
STAT124 001 Hurtubise Claude Saturday Dec 16 13:30-16:30 E103
STAT124 002 Gustafsson Emelie Saturday Dec 16 13:30-16:30 E402/E403
BUAD269 001 Clemson Sheridan Monday Dec 18 9:00-12:00 E402/E403
BUAD269 002 Sawatzky Roberta Monday Dec 18 9:00-12:00 B113/B129
BUAD269 003 Fitzgerald Cathy Monday Dec 18 9:00-12:00 E207/E208
BUAD376 001 Wheeler Roger Monday Dec 18 9:00-12:00 C234
CIEN131 001 Meier Doug Monday Dec 18 9:00-12:00 C184
COSC470 001 Khmelevsky Youry Monday Dec 18 9:00-12:00 E301
EESC101 001 Ramovs Barbara Monday Dec 18 9:00-12:00 H115/H116
ELEN115 001 Fazackerley Scott Monday Dec 18 9:00-12:00 C304/C314
HIST112 001 Wood James Monday Dec 18 9:00-12:00 C130
PHYS215 001 Douglas Kevin Monday Dec 18 9:00-12:00 E213
POLI204 001 Warner Rosalind Monday Dec 18 9:00-12:00 H115/H116
BUAD334 001 Ziebarth Mark Monday Dec 18 13:00-16:00 H115
BUAD353 001 Mitropolsky Elena Monday Dec 18 13:00-16:00 E403
CIEN131 002 Meier Doug Monday Dec 18 13:00-16:00 C184
ECON115 005 Clements Brad Monday Dec 18 13:00-16:00 E212
ELEN254 001 Niu Michael Monday Dec 18 13:00-16:00 E208
HIST241 001 Wood James Monday Dec 18 13:00-16:00 E303
PHIL114 001 Howes Bruce Monday Dec 18 13:00-16:00 E309/E310
PHIL114 002 Howes Bruce Monday Dec 18 13:00-16:00 E309/E310
BUAD462 001 Sanderson Todd Monday Dec 18 13:00-17:00 C272
BUAD462 002 Matthews Karen Monday Dec 18 13:00-17:00 C344H